Klip rám A4 21x29,7 cm

klip rám A4

Klip rám A4 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Klip rám A4 je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie rámy na obrazy reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Vďaka esteticky čistému bezrámovému prevedeniu a neutrálnemu vzhľadu je možné ho aplikovať na stenu v akomkoľvek interiéri bez toho, aby narušil jeho štýl.

Klip rám A4 online shop

clip rám A4

Klip rám A4 sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Klip rám A4 s antireflexným sklom zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu. Tiež možnosť použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel.

 

Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou. Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Cena je priamo umerná rozmeru ramu.

TOPlist